Bilgi

Dudak Şekline Göre Karakter Analizi

Dudak Şekline Göre Karakter Analizi

Dudak şekline göre karakter analizi nasıl yapılır? İnce dudaklı lar nazlı, kalın dudaklı lar ise sorunluluk almaya daha yatkın oluyor.

Alt Ve Üst Dudak Eşitse; bu şekilde olan dudaklara sahip olan kişiler genellikle dengeli, sorun çözerek makul insanlardır. Eleştirilmekten rahatsızlık duymayarak karşı taraftaki kişilerin düşüncelerine de her zaman saygılıdır. Bu insanları sinirlendirmek neredeyse imkansızdır, fakat çelik gibi sinirlerine rağmen sevmeyi ve gülmeyi de başarırlar. Onlar için bardağın her zaman yarısı doludur.

 

Çok İnce Üst Dudak; Bu insanlar liderlik ruhlarına sahiptir. İkna kabiliyetleri oldukça yüksek olarak, çözüm odaklı kişilerdir. Hangi durumda olurlarsa olsunlar her zaman başarılı olmanın bir yolunu bulurlar. Fakat romantik ilişkiler konusunda çok parlak değildirler bunun nedeni ise hayatta ki öncelikleri her zaman karakterli ve başarılı bir insan olabilmektir.

 

 

İnce Ve Hafif Kabarık Dudaklar; Bu insanlar nazlı ve birazda yaramaz dırlar. Hayattaki öncelikleri her zaman konforları ve duygularıdır. Kendilerine bakmazlar ise başkalarının onlar ile ilgilenmeyeceğini düşünürler. Bazı konularda bencil olmalarının yanı sıra sırdaş ve çok iyi bir arkadaşıdırlar.

 

 

Kalın Ve Yumuşak Dudaklar; Başkalarının sorumluluklarını almak için yaratılmış inşalardır. Eğer ki bu dudaklara sahipseniz çocukluğunuzun bir kısmını sokakta kedi ya da köpekleri besleyerek, ya da onları sahiplenerek geçirmişsinizdir. Her zaman annelik içgüdüsüne sahip olarak sevdiklerinizi koruma istekleriniz vardır. Stresli ve zorlu bir durumda dahi her zaman başkalarını düşünürsünüz.

 

Alt Dudak Kalın; Rahatına oldukça düşkün kişilerdir. Bu dudaklara sahip kişiler eğlenmenin ne demek olduğunu gerçekten çok iyi bilirler. Enerjik bir yaşantı, yemi mekan ve arkadaşlıklar, yeni keşifler onlar için her zaman heyecan ve keyif vericidir.

 

 

İnce Dudaklar; Bu insanlar genellikle yalnızlığı severler. Kendileri ile olmayı severler ve birey olarak sorunlar ile gayet güzel başa çıkarlar. Sinemaya, müzeye ve seyahate yalnız gitmeyi tercih ederler. Yalnızlığı sevmelerinin yanında ise sosyal ortamlarda da oldukça keyifli ve hoş zaman geçirirler. İnsanlar ile her zaman ortak bir dil bularak arkadaş olabilirler.

 

Keskin Dudak Oyukluğu; Baştan aşağı yaratıcı bir insandır. Genellikle müzisyen ya da yetenekli bir ressam olabilirler. İsim ve yüzleri hatırlamada müthiş bir hafızaya sahiptir. Her zaman etrafında olup bitenlere hakimdirler ve sosyal kendini en iyi şekilde ifade edebilen işlerinde başarılı kişilerdir.

 

Bir önceki yazımız olan Genç Ve Güzel Kalmanın Altın Kuralları başlıklı makalemizde 35 Yaş Üstü Kadin, genç kalmak ve genç ve güzel kalma hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN