Bilgi

Gizlilik İlkesi

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik benim için çok önemli.

Eğer saglikliportal.com’a yorum yaptıysanız veya herhangi bir şekilde bilgi vererek site ile etkileşimde bulunduysanız bilgileriniz tarafımca toplanır.

Sitede yorum yaparken sizden ad, e-posta adresi veya telefon numarası gibi bilgiler istenebilir. Ancak aynı zamanda anonim olarakta bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Diğer web sitelerin de olduğu gibi, bu site de bu bilgileri toplar ve veritabınında bulunan bu verileri kullanır. Bunların içerisine IP adresleri, ISS, tarayıcı türü, ziyaret süreleri ve site genelinde ziyaret edilen sayfaları hangileri olduğu bilgileri de vardır.

Bu tür kişisel tercih bilgilerini öğrenmek ve depolamak için çerezler kullanılır. Bununla birlikte tarayıcı ayarlarında, ya da Norton Internet Security gibi programlar araclılığı ile tercihlerinizi yöneterek çerezleri devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Ancak, bu büyük ölçüde kullanıcı deneyimini azaltabilir ve sitenin bazı özellikleri kullanmanızı engelleyebilir.

Sizden topladığım bilgiler deneyimlerinizi kişiselleştirmek için kullanılır. Bu bilgiler kesinlikle ticari amaçlı satılmaz, kimse ile paylaşılmaz.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde site politikalarımı uygulanır. Dolayısı ile haklarınızın, mülkiyetinizin ve kişisel verilerinizin güvenliği sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Ancak, kişisel olmayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam ya da diğer kullanımlar için diğer partilerle paylaşılabilinir.

Bazen site içerisinde üçüncü parti ürün veya hizmetleri sunulabilinir. Bu üçüncü taraf sitelerin verdikleri hizmet ve yaptıkları hiç bir eylemden sorumlu ve ya yükümlü tutulamam.

Eğer gizlilik potikiasında herhangi bir değişiklik olursa, bu sayfa üzerinden resmi bir şekilde değişiklikler yayıma geçecektir.

Google Sponsor Reklamları