Bilgi

KANSER ARTIK ÇARESİZ DEĞİL

KANSER ARTIK ÇARESİZ DEĞİL

Geçmişten bugüne kansere yakalanan ve kanserden hayatını kaybeden birçok insan bulunmakta. Gerek çevresel faktörler, gerek alışkanlıklar ve gerekse genetik faktörler kansere yakalanma riskini her geçen gün arttırmakta. Maalesef, kanser riski arttıkça kanserden ölen kişi sayısı da artmakta. Her yıl, hayatını kaybeden insanların sekiz milyonu kanser hastası. Bu oranlar kanser hastalarını, hasta yakınlarını ve risk altında olan insanların tedirginliğini her geçen gün arttırmakta! Kısa süre sonra kanser hastalığı; insanları eskisi kadar korkutmaktan çıkıp, tedavisi mümkün ve kalıcı olan bir hastalık haline gelecek.

Meis Protein Hapı:

Doç. Dr. Fatih Kocabaş, ” Meis protein hapı ” ile çığır açan bir buluşa imza attı. Hala geliştirilmekte olan ilaç 1 gram ağırlığında ve hap şeklinde. Şu an ilacın içeriği ve formülü herhangi bir çalınmaya karşı gizlenmekte. Fakat ilacın faydaları açıklandı.

Doç. Dr. Fatih Kocabaşın açıklamasına göre laboratuvar ortamında incelenen ilacın etkileri:

– Kanser hücrelerinin büyümelerini engelliyor.

Bir önceki yazımız olan KAN KANSERİ (LÖSEMİ) başlıklı makalemizde akut lösemi, akut lösemi nedir ve lösemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Kanser elbette çaresiz değil, bir çaresi var ilaç veya başka bir şey ama kimse buna izin vermez. Para insan sağlığından çok önce geliyor…Malum dünyanın hali ortada…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN