Bilgi

Oryalle Saç Nasıl Açılır ?

Oryalle Saç Nasıl Açılır ?

Oryalle Saç Nasıl Açılır ?

Bilhassa biz kadınlar ruh halimizi saçımıza ve makyajımıza yansıtmayı epey seviyoruz. Aranızda morali bozuk olduğunda soluğu kuaförde almayan kaç insan var? Kuaförde geçirdiğiniz birkaç saatten daha sonra simsiyah saçlarını sarıya döndürmüş durumda çıkan, veyahut sarışın girip oradan ateş kızılı saçlarla bölünen epey çok insan tanıyoruz.

Siz siz olun saçınızla alakalı kökten farklılıklar gerçekleştireceğiniz vakit depresif bir anınızı değil neşeli ve sakin kararlar alabileceğiniz bir anı bekleyin.Diyelim ki beklemediniz, gidip saçlarınızı bir anda koyu bir renge boyattınız. Aradan birkaç gün geçti ve bunun sizin renginiz olmadığını fark ettiniz. O vakit ne olacak? Veyahut uzun vakittir koyu olarak kullandığınız saçlarınızdan sıkıldınız ve bundan sonra daha açık renkler kullanmaya karar verdiniz.Bu gibi hallerde oryalden yarım alabilirsiniz. Oryal saçınızın renginin açılmasını gerçekleştiren kimyevi bir maddedir. Saça önemli oranda zarar verilen ile ilgili baştan uyaralım. Oryalle açılan bir saç keratin kaybedip inceleceğinden bu prosedür ardından derli toplu bakım ve kestirme ile kendisini toplayabilir.

Saça Uygulanışı Nasıl ?

Şayet epey koyu renkli bir saça sahipseniz ( siyah, koyu kahve gibi ) oksidan kreminin açma derecesi 9 olması gereklidir, henüz açık renkli bir saça sahipseniz (kumral, açık kahve gibi) açma derecesi 6 olan bir oksidan kremi alternatif edebilirsiniz.İşleme başlamadan evvel kesinlikle eldivenlerinizi giymiş olun.Boya kabına oksidan kremini boşaltıp dikkatlice toz oryali ek edin ve iyice sallayın.

Şayet epey koyu renkli bir saça sahipseniz ( siyah, koyu kahve gibi ) oksidan kreminin açma derecesi 9 olması gereklidir, henüz açık renkli bir saça sahipseniz (kumral, açık kahve gibi) açma derecesi 6 olan bir oksidan kremi alternatif edebilirsiniz.İşleme başlamadan evvel kesinlikle eldivenlerinizi giymiş olun.Boya kabına oksidan kremini boşaltıp dikkatlice toz oryali ek edin ve iyice sallayın. Homojen bir karışım elde faktörüz oldukça önemli.Yoğun kokudan kaynaklı zarar görmemek için kesinlikle geniş ve havalandırması olan bir bölgede program yapın.Ensenize bir havlu sıkıştırıp klipsli tokalar/firketeler yardımı ile sabitleyin. Oryal ısıyla harekete geride bıraktığımız bir kimyasaldır. Homojen bir karışım elde faktörüz oldukça önemli.Yoğun kokudan kaynaklı zarar görmemek için kesinlikle geniş ve havalandırması olan bir bölgede program yapın.Ensenize bir havlu sıkıştırıp klipsli tokalar/firketeler yardımı ile sabitleyin. Oryal ısıyla harekete geride bıraktığımız bir kimyasaldır. Bu sebeple programa enseden başlayın zira başın tepe noktası enseye göre henüz sıcaktır ve henüz ivedi açılır.Saç uçları saç diplerine göre daha süratli açılır, bu sebepten programa daima saç uçlarından başlayın. Bu sebeple programa enseden başlayın zira başın tepe noktası enseye göre henüz sıcaktır ve henüz ivedi açılır.Saç uçları saç diplerine göre daha sür’atli açılır, bu sebepten programa daima saç uçlarından başlayın.

Bir önceki yazımız olan Kuru Ciltler İçin Bakım Önerileri başlıklı makalemizde cilt kuruluğu, cilt maskeleri ve cilt maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN