Bilgi

Sağlıklı Yaşama Destek: Herbalife

Sağlıklı Yaşama Destek: Herbalife

İnsanların hayatlarını sağlıklı sürdürmeleri için, insan hayatına farklı bir yön veren Herbalife, 1980 yılında, Mark Hughes tarafından kurulmuştur. 1998 yılına kadar 21 ülkenin pazarına açılan Herbalife, 1998 yılında Türkiye faaliyetlerine başlamıştır. Sağlıklı yaşamı kendine ilke edinen Herbalife’in, Türkiye’de oldukça geniş bir kullanım oranı ve tanıtım elemanı bulunmaktadır. 2014 yılına kadar ulaştıkları ülke sayısı 49 olup, genişleme ağı hala devam etmektedir.

Amaç: Sağlıklı Yaşama Özendirmek

2013 yılında dünya çapında ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun da Herbalife destekçisi olmasıyla, sağlıklı yaşam ürünleri daha çok satılır hale geldi. Sadece gıda değil, kişisel bakım ürünleri ve sporcular için takviye ürünler ile de sağlıklı yaşam desteğine başladı. Herbalife ürünleri kullanarak kendi yaşam tarzlarını değiştiren insanların, daha çok kitleye ulaşmasını sağlamak için, satış temsilcisi olarak görev yapmasına imkân verilmeye başladı. Herbalife, pek çok satış temsilcisi ile çalışan ve her bir bireyine ayrı özen gösteren ve destek veren bir şirkettir. Satış karı, belli oranlarda indirim yapma fırsatı, motivasyon eğlenceleri ile maddi ve manevi tüm ihtiyaçları giderir. Herbalife bünyesine katacağınız her temsilciden de onların satışları doğrultusunda kazanmanız mümkün.

Nasıl Üye Olursunuz?

Herbalife ürünlerini kullanıyorsunuz. Olumlu sonuçlar aldınız ve bunu herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Bunun için bir imkanınız var. Satış temsilcisi olmak. Satış temsilcisi olmak için eğer bulunduğunuz yerde varsa Herbalife şubelerinden, yoksa Herbalife web sayfasından gerekli bilgileri doldurarak satış temsilcisi olabilirsiniz. Bunun için herhangi bir satış ürünü veya aracı siparişi gerekmez, düşük bir maliyetle üye olabilirsiniz. Ama tanıtım çantası almanızda yarar var. Çünkü tanıtım çantasında size gerekli olan satış bilgilerinin gerekli olacağı kılavuzlar ve bir de milkshake kutusu var. Karıştırma kabıyla birlikte yollanan milkshake çok işinize yarayacaktır. Bir de sizin Herbalife üyesi olduğunuzu gösteren rozetlerinizi de isteyin. Herbalife markasıyla üretilmiş giysileri ve aksesuarları kullandığınızda daha olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Doğru taktikleri izleyip uyguladığınızda maddi anlamda da çok kazandırdığını göreceksiniz.

Herbalife Ürünleri

Herbalife Nutrition, kısaca bilimin ışığında ürettiği ürünlerini, toplumun hizmetine sunmak, spor takımlarına ve sporculara sponsorluk yapmak ve satış temsilciliği ile daha çok kişiye ulaşmayı hedeflemiştir. Herbalife, dengeli beslenme ve sağlıklı kilo verip almayı desteklemek amacındadır. Ürünler, işinin ehli deneyimli kuşular tarafından, en son teknolojiyle donanmış üretim tesislerinde üretilmektedir. Ürünlerin kullanımı sırasında bol su içilmesi, düzenli spor yapılması ve günlük uyku ihtiyacının giderilmesi gerektiği tavsiye edilmektedir.

Milkshake, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, karbonhidrat, protein ve lif içeren ve öğün yerine geçen bir içecektir. Kalori kontrolü sağlar. Vanilya, çikolata ve fındık aromalı olarak üretilir. Özellikle sabah kahvaltılarında öğün olarak tüketilir. Hazırlamak için, özel karıştırma kabına, tarifte belirtilen şekilde toz ve sütü karıştırarak tüketin. Daha sonra gün içinde bol su tüketmeye özen gösterin. Her sabah yaptığımız kahvaltımız bize 500 kalori olarak geri dönerken milkshake ile yaptığımız kahvaltımızda 226 kalori gibi düşük kaloriyle günlük tüm vitamin ve enerjiyi vücudunuza alacaksınız. Ayrıca farklı tariflerle milkshake içeceğinizi daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Takviye Ürünler

Kolesterol, hemen hemen her yaşta yükselebilen ve yükseldiğinde kişinin yaşamını etkileyen bir faktördür. Bunun için gıda takviyeleri kullanıldığında düşük kolesterol için yararlı olacaktır. Herbalife Heartwell, su, meyve suyu ya da milkshake ürünün içine katılıp tüketilir. Şeker ya da yapay tatlandırıcı içermez. Bitkisel konsantre çaylar, 4 çeşit ürün seçeneği ile üretilen bir üründür. Yarım çay kaşığı çayı sıcak veya soğuk bir şekilde tüketebilirsiniz. Özel üretim domates çorbası, protein barlar da kilo kontrolüne destektir. Ayrıca sporcular için özel üretilmiş gıdalar da sporcuların tercihidir. Skin serisi, cildin beslenmesi, yenilenmesi ve canlanması için gerekli tüm etkileri gösterir. Herbalife ürün portföyünü genişletmeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yaz Gribi Nedir Ve Nasıl Tedavi Edilir. başlıklı makalemizde yaz gribi, yaz gribi belirtileri ve yaz gribi kaç gün sürer hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN