Bilgi

Vazelin Kirpik Uzatır Mı?

Vazelin Kirpik Uzatır Mı?

Kadınların çok merak ettiği konulardan birisi vazelin kullanmak kirpikleri besler mi kirpikleri uzatır mı, evet uzatır ama doğru yöntem ile uygulamak gereklidir.Kirpiklere vazelin uygulama kirpiklerin uzamasına yardımcı olması onları gürleştirmesi açısından kadınların sıklıkla kullandığı bir yöntemdir.

Peki, vazelin kullanarak kirpikler nasıl uzatılır, bu konuyu adım adım inceleyelim;

Birinci adım olarak kullandığınız vazelinin bilinen kaliteli bir marka olmasına özen gösteriniz. Gözünün çok hassastır ve kalitesiz bir ürünle gözünüze zarar vermeniz olasıdır. Bu duruma engel olabilmek önlem almak açısından kaliteli bir ürünü kullanmanızı öneririz.

İkinci adım kulak çöpü kullanarak pamuğun üzerine bir miktar vazelin sürün ve kirpik diplerinize gözünüzü koruyacak şekilde sürünüz. Her pamuğu sadece bir kez kullanmaya özen gösterin.

Üçüncü adım olarak gece yatmadan önce bu uygulamayı yapmanız ve bu uygulamayı sürekli hale getirmenizdir, yani haftada 3 veya 4 kez bu uygulamayı yapmanız sonucu değişikliği fark edeceksiniz.

Bunlara Dikkat Ediniz !

Kirpiklerinize vazelin uygularken süreceğiniz miktara dikkat ediniz ve çok fazla sürmemeye dikkat ediniz, çok fazla sürmeniz daha gür ve canlı olacak anlamına gelmez. Kirpik diplerinize yeterli miktarda sürmenizi öneririz.

Vazelin uygulamasını her gün yapmanız fayda yerine zarar doğurabilir dolayısıyla haftada 3-4 kez uygulamanız yeterli olacaktır. Buna özellikle dikkat etmenizde fayda vardır.

Makyaj temizlerken de rimel far gibi şeyleri çıkarmada vazelin kullanabilirsiniz böylece hem makyaj temizliği yapmış olur hem de kirpiklerinizi beslemiş olursunuz. Uygulamaya başlamadan önce bir uzmandan bilgi almanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır. Uygulamada karşılaşacağınız herhangi probleme karşı bir uzmana danışınız, unutmayınız ki gözleriniz çok hassas ve çok dikkatli ve özenli olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Gratisden Alınması Gereken En İyi Ürünler başlıklı makalemizde gratisten, GRATISTEN Alinabilecekler ve GRATISTEN alinmasi Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN